Kilka słów o mnie

© 2017 Tymek All Right Reserved. Autorem zdjęcia jest mój pięcioletni syn :) 

Bardzo dziękuję za te zdjęcia! Są cudowne, maja KLIMAT, a dziewczynki wyglądają cudnie. Kasia

Mam na imię Izabela.

Jestem fotografem w Warszawie. Fotografuję dla klientów indywidualnych jak i biznesowych na terenie całego kraju.

Urodziłam się i dorastałam w przepięknym mieście Płocku, dawnej stolicy Mazowsza. Z okresu swojego dzieciństwa i młodości mam cudowne wspomnienia pięknego i cichego Płocka, Wzgórza Tumskiego, zabytkowej Katedry i przede wszystkim ciepłe wspomnienia domu rodzinnego, w którym moja Mama roztaczała nade mną swoją opiekę.

Nie spodziewałam się, że któregoś dnia będę mieszkała w Warszawie, ogromnej i tętniącej życiem. Tak się stało, że los zdecydował za mnie 🙂 Zakochałam się i podążyłam za marzeniami, zamieszkałam właśnie tu gdzie mieszkam do dzisiaj. Teraz po latach, gdy na świecie są już moje dzieci, mogę powiedzieć o sobie jedno, robię to co kocham, to co daje mi ogromną radość. Moja praca, każdego dnia stawia, przede mną wyzwania i daje mi siłę aby móc się realizować w tym co robię.

Podobno jestem zaklinaczką czasu, mistrzem organizacji i wulkanem energii.

Jestem fotografem, jestem szczęśliwa.

 
Miłości

Fotografia jest moją pracą, moim życiem, moją pasją.
Zamykam w kadrze chwile aby mogły trwać wiecznie.

Podróże

Uwielbiam Polskę, uwielbiam Hiszpanię, uwielbiam Włochy.
Właściwie nie ważne jest dokąd jadę, jeśli tylko są przy mnie osoby w moim życiu najważniejsze. A, że przy okazji zrobię kilka zdjęć? To przecież oczywiste 🙂

Hand made

Każdy, nawet ja potrzebuję chwili dla siebie. Książka, muzyka, ulubiony film w telewizji. Ale jest coś jeszcze, w chwilach absolutnego relaksu szydełkuję i robię na drutach! Tak tak, a talent do robótek ręcznych odziedziczyłam po Babci.