Pobiera wpisy...
Strona główna O sesjach

O sesjach


Sesje NOWORODKOWE

Sesje bardzo wyjątkowe, które nie mają limitu czasowego.

Podczas takich sesji oddają Państwo w moje ręce nowo narodzone Dziecko, Wasz Największy skarb, dlatego też najważniejszymi elementami są cierpliwość, umiejętności oraz bezpieczeństwo Dziecka.

Sesja noworodkowa odbywa się w rytm jego potrzeb, a w związku z brakiem limitu czasowego, jest pora zarówno na karmienie jak i przytulanie. W moim domowym studio dysponuje wszystkim, co jest niezbędne do przeprowadzenia takiej sesji. Scenografię do każdej sesji jest przygotowuję indywidualnie, dlatego na każdej sesji jest ona troszkę inna. Ubranka dla Dziecka, w większości przypadków, również przygotowywane są specjalnie do każdej sesji. Więcej o czapeczkach, spodenkach i kocykach można przeczytać w zakładce handmade. Szeroki wybór koszyków, szufladek i innych akcesoriów do układania noworodków pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu każdej sesji. Sesje noworodkowe odbywają się zawsze u moim domowym studio. Ze względu na ogromną ilość rzeczy potrzebnych do realizacji takiej sesji nie mam możliwości wykonania jej w Państwa domu.

Jedną z najważniejszych informacji jest to iż, zdjęcia na sesji noworodkowej wykonywane są podczas snu dziecka, dlatego najlepszym czasem na sesję noworodkową jest pierwszych 14 dni jego życia.

Sesja NOWORODKOWA, to 10 najlepszych, starannie wybranych i wyretuszowanych zdjęć. Zdjęcia zostają przez mnie zapisane na płycie CD w dużej rozdzielczości i w formacie do Internetu – format do Internetu zawiera logo izafotgrafuje.pl. Dodatkowo, wszystkie przygotowane przez mnie zdjęcia zostają wydrukowane na jedwabistym papierze matowym w formacie 15×21 z białą ramką. Do każdej sesji noworodkowej załączam również jedno zdjęcie wydrukowane w formacie A4. Całość pakuję w ekologiczne pudełko.

DODATKI

Do sesji noworodkowej – odpłatnie – mogą zostać wybrane dodatkowe ujęcia. Zostaną one również poddane starannemu retuszowi i wydrukowane w formacie 15×21 z białą ramką. Na życzenie drukuję również dodatkowo wybrane przez Państwa zdjęcia w formacie A4. Proponuję również wydruk mini albumów/zawieszek zawierających 9 zdjęć z sesji. Stanowią one nie tylko piękną pamiątkę dla Państwa ale również będą doskonałym prezentem dla rodziny.


Sesje DZIECIĘCE, RODZINNE, PORTRETOWE*, CIĄŻOWE

Sesje realizowane na życzenie klienta indywidualnego.

Ważne wydarzenia w życiu, uwiecznione na fotografiach to wspaniała i ponadczasowa pamiątka. A tym wydarzeniem w naszym życiu może być po prostu wszystko…. oczekiwanie na dziecko, pierwszy jego uśmiech, Dzień Matki, Dzień Babci, Święta, pierwszy dzień w przedszkolu, czy szkole…. tak wiele momentów w życiu składa się na naszą historię.

Najchętniej, niezależnie od pory roku, wszystkie sesje realizuję w plenerze. Jeżeli pogoda nie rozpieszcza, w moim domowym studio. Osobiście uwielbiam sesje plenerowe, światło, cienie, miejsca, to wszystko składa się na niepowtarzalny klimat fotografii, tworzy tło do opowiadanej historii.

O czym trzeba pamiętać przed sesją? Przede wszystkim o tym, że fotografie, które będziemy wykonywać będą stanowiły pamiątkę na długie lata. Dlatego szczególny nacisk trzeba położyć na odpowiedni ubiór. Stonowane, jednolite kolory, bez krzykliwych wzorów, aplikacji, to jest to co wychodzi najlepiej na zdjęciach. Może warto z tej okazji sprawdzić jakie skarby mamy w swojej szafie? Może warto z tej okazji pomyśleć o kupieniu nowego ubrania dla dziecka czy siebie? To naprawdę ważne 🙂 Jeśli mają Państwo wątpliwości, jak się ubrać, najlepiej skontaktować się ze mną przed sesją w tej sprawie, może będę mogła pomóc. W mojej osobistej szafie są ubranka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, spódniczki i sukienki, sweterki i płaszczyki i mnóstwo dodatków. Zawsze możemy coś dobrać!

Czas trwania sesji zależy nie tylko od sesji jaką Państwo wybrali. Zależy również od Państwa, Waszego nastawienia, dnia, ale też od miejsca, w którym będziemy fotografować. Zależy również od dziecka, im mniejsze dziecko, tym krótsza sesja. Przy dużych, 15-sto lub 10-cio zdjęciowych sesjach, zazwyczaj jest to około 1,5 godziny. Przy sesjach 5-cio zdjęciowych około 45 minut.  Przy sesjach świątecznych czy też objętych promocją cenową, maksymalny czas trwania sesji jest przez mnie każdorazowo podawany.

Sesje zdjęciowe to starannie wybrane i wyretuszowane zdjęcia (ilość zależy od wyboru pakietu zdjęciowego). Zdjęcia oddaję zapisane na płycie CD w dużej rozdzielności i w formacie do Internetu – format do Internetu zawiera logo izafotografuje.pl. Dodatkowo, wszystkie przygotowane przez mnie zdjęcia zostają wydrukowane na jedwabistym papierze matowym w formacie 15×21 z białą ramką. Całość pakuję w ekologiczne pudełko.

DODATKI

Do każdej z sesji – odpłatnie – mogą zostać wybrane dodatkowe ujęcia. Zostaną one również poddane starannemu retuszowi i wydrukowane w formacie 15×21 z białą ramką. Na życzenie drukuję również dodatkowo wybrane przez Państwa zdjęcia w formacie A4. Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowych odbitek, oprawionych wydruków, fotoalbumów i fotoksiążek.  Proponuję również wydruk mini albumów/zawieszek zawierających 9 zdjęć z sesji. Stanowią one nie tylko piękną pamiątkę dla Państwa ale również będą doskonałym prezentem dla bliższej i dalszej rodziny.


Fotografia OKOLICZNOŚCIOWA

Sesje realizowane na życzenie klienta indywidualnego i dopasowana do jego potrzeb

Między innymi: ślub, chrzest, komunia. Wszelkie informacje dotyczące sesji okolicznościowych przesyłam w indywidualnie przygotowanej ofercie. Zapraszam do kontaktu.


 

* Powyższe informacje nie dotyczą sesji porteru biznesowego. Celem uzyskania szczegółów zapraszam do kontaktu .